Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte her alanda yenilikler meydana gelmiştir. Su kaçağı sorunlarınız için de sorunu bulmayı kolaylaştıran yöntemler ve cihazlar kullanımı sayesinde etrafa zarar vermeden hizmet vermekteyiz. Beykoz su kaçağı tespiti yapılıp sorunlu bölge bulunduktan sonra onarmak için su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Hizmetimiz sırasında kullanılan ilaçlı kapatıcı genellikle kombinin su eksiltmesi, kalorifer kaçakları ve temiz su tesisatı sorunlarına ulaşmak için kullanılmaktadır. İlaç kullanılmasının amacı ilaç kullanıldıktan sonra delik olan bölgeye ulaştığında hava ile birleşerek kristalleşip deliği kapatmaktadır. Sonuç olarak ilaç sayesinde zeminde ve fayanslarda kırılma olmadan su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Bu uygulamalar sonucunda eskisi gibi her yere zarar vermeye gerek kalmadan kısa sürede sorunu çözmüş olmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti İçin Uygulanan Yöntemler

Evlerinizde tavanların sararması, küflenmesi ve pis kokuların yayılması gibi sorunların altında yatan su kaçağı problemleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak düşük fiyatlı hizmet vererek değerli müşterilerimizin fazla bütçe ayırmasının önüne geçiyoruz. Sorun çözümünden sonra ödeme yapılınca faturanızı size vermekteyiz. Beykoz su kaçağı tespiti yapılmasında Teknolojik cihazları kullanmak için gerekli eğitimleri alan ustalarımız tecrübeleriyle de sorunsuz bir hizmet sağlamaktadırlar. Numaralarımızdan firmamıza ulaşarak randevu oluşturmanız halinde, firmamıza ait servislerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

beykoz su kaçağı tespiti
beykoz su kaçağı tespiti

Beykoz Su kaçağı tespiti için ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testini uygulamaktayız. Test sonucunda sorunun bulunması halinde ise dinleme cihazı kullanılarak tek fayans kadar bölgede yani noktasal olarak sorunu bulup ve sadece o bölgeyi kırıp onarımını yapmaktayız. Bunların hepsi uygulandıktan sonra sorun bulunamaz ise diğer cihazlarımızdan görüntüleme kamera sistemi kullanılır. Bu sistemle de tıkanıklık açma için gider içerisi, lavabo ve küvet kamera sistemi ile kontrol edilir. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederek sorun çözümü için her yolu denemekteyiz. Ancak tecrübeli ustalarımızın cihazları doğru yerde kullanmaları sonucunda hizmetten verim alınmakta ve sorunun çözümüne kısa sürede ulaşılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.