Beykoz Su Kaçağı Bulma

Beykoz Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunlarının çözümüne ulaşmak artık eskisi kadar zor değil. Sorunu bulmak için bütün zeminin kırılmasına son teknolojik aletler sayesinde son verilmiştir. Su kaçağı firması olarak teknolojik aletler kullanarak fayanslarınıza ve zeminlerinize zarar vermeden noktasal tespitlerle sorunu çözmekteyiz. Ekibimiz çalışanları teknolojik aletleri kullanmak için gerekli eğitimleri alarak uzman bir şekilde hizmet sağlamaktadırlar. Beykoz Su kaçağı bulma firması olarak deneyimli ekibimiz sayesinde birçok sorun çeşidiyle karşılaştıkları için sizin sorununuzu da çözmeleri çok zamanlarını almayacaktır. Uygun fiyatlarla sizlere hizmet vererek maddiyatı düşünmenize gerek kalmamaktadır.

beykoz su kaçağı tespiti
beykoz su kaçağı tespiti

Evlerinizde tavanların sararması, küflenmesi ve pis kokuların yayılması gibi sorunların çözümü için firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Sorunun çözülmesi gereken yer her nerede olursa olsun firmamız sizin yanınızdadır. Hizmetlerimiz ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi uygulanır. Eğer bir sorun var ise dinleme cihazı ile tek fayansla sorunlu bölgeyi bulunur ve sadece o bölüm ile onarımı yapılır. Bu şekilde sorun bulunamaz ise görüntüleme kamera sistemi kullanılır. Gider içeri, lavabo ve küvet kamera sistemi ile kontrol edilir. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederiz. Bütün bu teknolojik aletlerimizi kullanmak için eğitimlerini alan personellerimizle  Beykoz su kaçağı bulma firması olarak sizlere sınırsız bir hizmet sunmaktayız.

Su kaçağı sorunlarınız için seçmiş olduğunuz firmalarda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat etmediğiniz durumlarda dolandırılma ihtimaliniz vardır. Firma olarak hizmet sırasında hangi aletleri kullandığımızı rapor ediyoruz ve ödeme sonucunda müşterilerimize fatura vermekteyiz. Bu uyguladıklarımız siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkıdır. Beykoz Su kaçağı tespiti işleminde başka bir yöntemde ilaçlı kapatıcı kullanılmasıdır. Genelde kombinin su eksiltmesi, kalorifer kaçakları ve temiz su tesisatı sorunlarına ulaşmak için kullanılmaktadır. İlaç kullanıldıktan sonra delik olan bölgeye ulaştığında hava ile birleşerek kristalleşip deliği kapatmaktadır. Sonuç olarak hiçbir yere zarar gelmeden ve hiçbir yer kırılmadan su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.